Skip to main content

Besleme Yönetimi ve Hizmetler

Turkey programmes and services.jpg

Verimli ve sağlıklı hayvanlar yetiştirmenin gündelik bir işten çok daha fazlası olduğunu biliyoruz, bu yüzden; sunduğumuz ürün ve hizmetler beslemenin ötesinde bir anlam taşıyor.

Alltech’in belli alanlara odaklı çeşitli ürün ve hizmetlerini kapsayan ve besleme yönetimini oluşturan programlar, dünyanın dört bir yanındaki üreticilerin hedeflerine ulaşmalarına, sorunlarının üstesinden gelmelerine yardımcı olmakta, karlı ve sürdürülebilir bir gelecek için sağlam temeller oluşturmaktadır.

Üreticilerle birlikte, mikotoksin riskinin azaltılması, mineral beslemesinin optimizasyonu, yüksek kalitede protein temini, bağırsak sağlığının geliştirilmesi, yemden yararlanmanın arttırılması gibi önemli besleme yönetimi alanlarında birlikte çalışıyoruz. 35 yılı aşan bilimsel çalışmalarla desteklenen besleme yönetimi uygulamaları sizin de verim ve karlılığınızı artırmanıza yardımcı olabilir.

Nutrigenomik biliminin ışığında geliştirdiğimiz teknolojiler, hayvanların yemden en yüksek faydayı elde etmelerini sağlayan çözümler sunmamızı mümkün kılıyor. Yüzlerce deneme ve kapsamlı araştırmalara dayanan teknolojilerimiz, son yıllarda daha fazla önem kazanan ve oldukça sıkı global düzenlemeler getirilmeye başlanan “antibiyotiksiz gıda üretimi” gibi yaklaşımları da tam olarak desteklemektedir.

Besleme yönetimleri kapsamında sunduğumuz ürün ve hizmetlerle elde edebileceğiniz rekabetçi avantajlar:

onfarmSE2.png

  • Hayvanlarınızın yemlerinden en yüksek faydayı almalarını sağlayın.
  • Yeminizin besleyiciliğini ve işlevini arttırın.
  • Verimi ve hayvansal gıda kalitesini azaltan, hastalık risklerini arttıran faktörleri ortadan kaldırın.
  • Sürü yönetimi ve üretim performansınızı maksimize edin.
  • İhtiyaç duyduğunuz bilgi ve desteğe çeşitli platformlar yoluyla her an erişin.
  • Rekabetçi bir pazarda bir adım öne çıkın ve karlılığınızı arttırın.

 

Bize Ulaşın