Skip to main content

Eğitim Programları

Hayat bir okuldur. 

Öğrenme hayat boyu süren bir yolculuktur ve bilinmeyeni merak etmeyi teşvik etmek, yenilikler için ilham vermek amacımızdır. Bize göre bu, yarının zorluklarıyla başa çıkabilmenin tek yoludur. Keşfetmek için her yeni gün bir fırsat olabilir. Bu anlayışla kurduğumuz araştırma laboratuvarları, düzenlediğimiz bilimsel ve sanatsal yarışmalar ve benzersiz kariyer programları ile geleceğe yatırım yapıyoruz.

AYS.png

Alltech Genç Bilim Adamı Yarışma Programı

Alltech Genç Bilim Adamı (AYS), kendi kategorisinde dünyadaki en büyük tarım-hayvancılık yarışmasıdır. Alltech bu programla, dünyanın birçok yerindeki yüksek okul ve üniversitelerin bilim ve araştırmaya ilgi duyan parlak öğrencilerine en üst düzeyde rekabet etme fırsatı sunmakta ve yenilikçi araştırmalarını ödüllendirmektedir. Öğrenciler; hayvan sağlığı ve beslenmesi, ürün bilimi, tarımsal analitik yöntemler, gıda zinciri güvenliği, izlenebilirlik, insan sağlığı ve beslenmesi gibi çeşitli alanlarda katkı sağlamak üzere Alltech'e katılmaya ve şirketin global ekibi ile değerli deneyimler kazanmaya teşvik edilmektedirler.

Alltech Genç Bilimadamı Yarışma Programı hakkında daha fazla bilgi edinmek için:

http://education.alltech.com/alltech-young-scientist

AIC.png

Alltech İnovasyon Yarışması

Yaratıcılık ve değişimin merkezinde yenilikçilik bulunur. Bu bakış açısı Alltech’in global ekibinin farklı iş alanlarına, araştırmaya ve yeni çözümler geliştirmeye olan tutkusunu harekete geçirmektedir. Alltech İnovasyon Yarışması'nın özünde de yine bu bakış açısı bulunmaktadır. Alltech İnovasyon Yarışması ilk kez 2013 yılında İrlanda ve Amerika Birleşik Devletleri, Kentucky’de düzenlenmiştir. Yarışma, mezun veya lisans öğrencilerinden oluşan üniversite ekiplerini hayvan beslemesi, bitki bilimi, gıda ve fermantasyon-damıtma alanlarındaki inovatif fikirlerin gelecek öngörüsüne sahip iş planlarını yapmak ve yerel ekonomilere katkıda bulunmak konusunda zorlamaktadır.

Kazanan girişimlere, Dr. Pearse Lyons'ın yıllar önce Alltech’I kurduğu sermaye tutarında 10.000 dolarlık bir ödül paketi verilmektedir.

Alltech İnovasyon Yarışması hakkında daha fazla bilgi edinmek için:

http://education.alltech.com/alltech-innovation-competition

CDP.png

Alltech Kariyer Gelişim Programı

Bu program, kariyerlerinde muhteşem bir sıçrama yapmak isteyen yüksek motivasyona sahip yeni mezun öğrenciler için mükemmel bir fırsat sunmaktadır.

Global hayvan sağlığı ve beslemesinin lideri Alltech, sürdürülebilir bir gelecek için sunduğu geniş kapsamlı inovatif çözümlerle standartları belirleyen bir şirkettir. Alltech bu programla, milyar dolarlar değerindeki şirketi daha da ileriye taşıyacak girşimci ve lider bir ruha sahip yetenekleri aramaktadır.

Kariyer Gelişim Programı’nın başarılı adayları, insanların, hayvanların ve bitkilerin sağlık ve performanslarını besleme ve bilimsel yeniliklerle iyileştirme hedefine odaklanmış dinamik Alltech profesyonelleriyle çalışarak dünyanın dört bir yanındaki üreticilerin karlılığını arttırma fırsatını yakalamaktadır.

Dönüşümümüzü devam ettirecek, yenilikleri, olağanüstü kalite ve performans standartlarını sunmamıza yardımcı olacak yetenekleri arıyoruz. Programa başvurarak teşvik eden, heyecan veren ve ödüllendiren bir geleceğin kapısını aralayabilirsiniz!

Alltech Kariyer Gelişim Programı hakkında daha fazla bilgi edinmek için:

http://education.alltech.com/alltech-career-development-program

Loading...