Skip to main content

Ūkių auditas

Kai išgirstate žodį auditas, tikriausiai automatiškai galvojate apie pajamų ar mokesčio auditorius, bet ar žinojote, kad Alltech veda ūkio auditus, siekiant pagerinti jūsų ūkio efektyvumą, pelningumą ir tvarumą?

Mes tikime, kad raktas, atrakinantis didesnį pelningumą tvarumo .... Yra padidintas produkcijos efektyvumas. Siekiant padėti ūkininkams pasiekti savo tikslų Alltech sukūrė ūkio auditą, kuris analizuoja pieno ūkio svarbiausius komponentus/sudedamasias dalis. Audito metu ūkio/ūkininkų komanda naudosis naujausiais vertinimo įrankiais surenkant svarbiausius duomenys apie jūsų bandą ir ūkį.

Ūkio auditas:                      

  • Vertina/nustato ūkio produkciją ir ekonominį efektyvumą      
  • Vertina gyvūnų darbą??    
  • Lygina dabartinę produkciją su nustatytais tikslais    
  • Analizuoja mitybą ir maitinimo valdymą      
  • Svarsto apgyvendinimo, ūkininkavimo, valdymo aspektus    
  • Identifikuoja galimas sveikatos problemas    
  • Nustato sumažėjusio našumo priežastį???

Atlikus auditą, Jums bus suteikta aktuali informacija ir patarimai, kurie leis pagerinti Jūsų sprendimų priėmimą.

Leisk mums suskaičiuoti

Mes turime puikiai paruoštus receptūrininkus, kurie naudojasi specializuotomis programomis, kurios leidžia palyginti Jūsų esamus racionus su potencialiai galimais racionais ir prognozuoti naudą. Visus racionus galime palyginti maistinėmis vertėmis, kaina ir taip pat anglies taršos požiūriu. ši informacija vėliau, kartu su ūkio rodikliais gali būti perkelta į Dairy ASSIST programą. Apskaičiavimai parodo kiek ūkis patiria naudos išpręsdamas problemas ir, taip pat, kiek sumažina sukuriamą anglies taršą, o tai darosi ypač aktualu šios dienos visuomenei.  

Visi šie komponentai yra panaudojami kartu, tam, kad pateikti patrauklų pasiūlymą Jūsų racionams, mineralų specifikacijai, alternatyviems baltymų šaltiniams ir, esant poreikiui, mikotoksinų kontrolei. Pritaikius pakeitimus, rezultatus ir produktyvumą nuolat stebi mūsų specialistai, siekiant užtikrinti laukiamą ar geresnį rezultatą. 

Skamba paprastai, tiesa? Jeigu susidomėjote, daugiau informacijos: kontaktinės informacijos forma arba biuro duomenys.

Loading...