Skip to main content

Vårt team

Møt vårt team!

 

Akva avdeling:

Alltech Norway

Høyteknologisenteret. Seksjon 15

Thormøhlens gate 55

5008 Bergen

 

Elin Kvamme 

Aqua Division Manager 

+4790722815

ekvamme@alltech.com 

 

Torkell Tveit 

Aqua Supply Chain Manager 

+4748020837

ttveit@alltech.com 

 

Marko Brkic 

Technical Sales Support Manager 

+4746839188

mbrkic@alltech.com 

 

Hovedkontor:

Alltech Norway AS

+4757827100

Indre Horrnesvika 9

6809 Førde

 

Magne Kolstad

Daglig leder 

+4790192216

mkolstad@alltech.com

 

Christian Ravnøy 

Salgsjef (Salg Vestland) 

+4791527288

cravnoy@alltech.com

 

Øyvid Kjøs 

Regnskap 

+4797172099

oyvind.kjos@alltech.com

 

Steffen Neset 

Markedskoordinator 

+4797194302

sneset@alltech.com 

 

Geir Egil Leirpoll 

Logistikkansvarlig 

+4790500259

gleripoll@alltech.com

 

Søren Lund 

Rådgiver og teknisk on-farm support 

+4794811141

slund@alltech.com 

 

Peter Vagn Andersen 

InTouch rådgiver 

+4741485989

pvagnandersen@alltech.com 

 

Leif Loe 

Selger (Rogaland) 

+4795830828

lloe@alltech.com 

 

Jarle Bolsøy 

Agent (Rogaland) 

+4741402217

jbolsoy@alltech.com 

 

Trond Kandal 

Selger (Vestland, Møre og Romsdal, Troms og Finnmark) 

+4797034395

trond.kandal@alltech.com 

 

Snorre Risholm

Agent (Nordland)

+4799158514

srisholm@alltech.com 

 

Jan Erik Sunde 

Selger (Trøndelag) 

+4797010633

jsunde@alltech.com 

 

Egil Berg 

Selger (Møre og Romsdal, Trøndelag, Innlandet) 

+4792485347

eberg@alltech.com 

 

Leif-Åge Eikefjord 

Selger og On-farm support ( Viken, Innlandet) 

+4793092123

leikefjord@alltech.com 

 

Leif Bjarne Andresen 

Selger (Viken) 

+4741323174

landresen@alltech.com