Skip to main content

Spojení společnosti Alltech a Keenan

KEENAN

Tento příběh je o spojení dvou velikých globálně smýšlejících irských společností.

Společnost Alltech® se stala vlastníkem společnosti KEENAN® v dubnu 2016. U příležitosti oznámení akvizice zakladatel a výkonný ředitel Dr. Pearse Lyons uvedl, že „vědecké prvenství společnosti Alltech ve spojení s výrobní silou a technologickým know-how společnosti KEENAN představuje vítěznou kombinaci pro přímé zajištění větší efektivity a ziskovosti farem našich zákazníků“.

O společnosti KEENAN

Společnost KEENAN byla založena v roce 1978. Dnes je uznávanou přední společností v oblasti etického a ziskového hospodářství se zaměřením na maximalizaci efektivního využití krmiva. Za téměř čtyři desetiletí v oboru jsme získali dobré jméno v oblasti výroby kvalitních krmných míchacích vozů se špičkovým designem.Ve společnosti KEENAN se posuzují údaje více než 1 000 000 krav z téměř 10 000 farem ve 25 zemích z celého světa, což představuje jednu z největších celosvětových databází efektivního využití krmiva u dojnic. Jako vášniví zastánci udržitelného životního prostředí jsme vyvinuli řadu řešení umožňujících zemědělcům překonat potíže se zemědělskou výrobou a zlepšit zdraví bachoru a efektivní využití krmiva.

O společnosti Alltech

Společnost Alltech založil v roce 1980 irský podnikatel a vědec Dr. Pearse Lyons. Alltech zlepšuje zdraví a výkon zvířat a rostlin prostřednictvím výživy a vědeckých inovací. Díky více než 100 výrobnám po celém světě je společnost Alltech vedoucím výrobcem a zpracovatelem kvasnic a organických stopových minerálů. Její vlajková loď, zařízení na výrobu vodních řas v Kentucky, je jedním z pouhých dvou zařízení svého druhu na světě. Zásady ACE, kterými se společnost řídí, se snaží vyvinout řešení bezpečná pro zvířata, spotřebitele a životní prostředí. Tyto zásady mají aktivní podporu téměř 5 000 členů společnosti z celého světa. Sídlo společnosti Alltech se nachází nedaleko od města Lexington v Kentucky, USA. Společnost má silné postavení ve všech světových regionech.

O krok dál díky směsi MechFiber

Jedinečnost strojů KEENAN spočívá v jejich prokázaném přínosu pro výživu. Každý stroj KEENAN je navržen tak, aby pozvolným procesem míchání vyrobil rovnoměrně a pečlivě promíchané lehké a nadýchané krmivo. Tuto optimální směs nazýváme MechFiber. S použitím naší technologie a podpory InTouch jsou všechny přísady přidávány vždy ve stejném pořadí a poměru. Nezávislá testování pravidelně dokazují, že směs MechFiber zachovává strukturu vlákna, stimuluje přežvykování, pomáhá lepšímu využití energie a maximalizuje konverzi krmiva.