Skip to main content

Tiskové Zprávy

Iniciativa Planet of Plenty

August 20, 2019

Společnost Alltech se zavazuje ke spolupráci na iniciativě Planet of Plenty™. CEO Dr. Mark Lyons vyzývá představitele všech odvětví ze všech světových regionů ke spolupráci v oblasti nových technologií a postupů, které zlepší životní…

Společnost Alltech díky široké škále řešení (od precizního přístupu k výživě až po minimalizaci produkce odpadu) pomáhá chovatelům snižovat uhlíkovou stopu a současně zvyšovat ziskovost.

Optigen® získal certifikát organizace Carbon Trust

June 24, 2019

Optigen® je dalším z řešení společnosti Alltech, které získalo certifikát organizace Carbon Trust v oblasti snižování uhlíkové stopy zemědělské činnosti.

Dobré zdraví drůbeže začíná zdravými střevy

June 19, 2019

Úspěch v produkci drůbeže do velké míry závisí na zdravotním stavu zvířat, zejména zdravých střevech, protože střeva hrají zásadní roli v zajišťování efektivního růstu a welfare.

Biostimulanty v konvenční rostlinné výživě: Přehodnocení výživy plodin

March 29, 2019

Moderní zemědělství v dnešní době čelí dvěma hlavním výzvám: zdvojnásobit produktivitu pro nakrmení déle žijící populace, u níž se očekává do roku 2050 nárůst na 9,3 miliardy lidí, a zajistit, aby tím neutrpěl výživový status plodin.

Úloha technologie MechFiber ® ve směsných krmných dávkách (TMR)

March 27, 2019

Dříve se odborníci na výživu domnívali, že pro zdravý bachor, umožňující přetváření proteinu a energie z krmiva na mléko, nepotřebujeme nic víc, než přidat do krmiva správné množství neutrálně detergentní vlákniny (NDF). 

Alltech stříhá pásku na slavnostním otevření nové centrály v anglickém Stamfordu. Zleva doprava: Alric Blake, COO; Deirdre Lyons, spoluzakladatelka a ředitelka pro firemní image a design; a Mark Lyons, prezident společnosti Alltech.

Otevření nové provozovny firmy Alltech ve Stamfordu

January 23, 2019

Při příležitosti otevření nové provozovny ve Stamfordu společnost Alltech laskavě pozvala redakční tým IAHJ na prohlídku této impozantní budovy a slavnostní přestřižení pásky. Na místě nás provázela paní Deirdre Lyons.

KEENAN

Spojení společnosti Alltech a Keenan

August 21, 2018

Tento příběh je o spojení dvou velikých globálně smýšlejících irských společností. Společnost Alltech® se stala vlastníkem společnosti KEENAN® v dubnu 2016. U příležitosti oznámení akvizice zakladatel a výkonný ředitel Dr. Pearse Lyons…

TPL

Dr. Pearse Lyons (1944 - 2018)

August 21, 2018

S lítostí oznamujeme, že včera nás navždy opustil náš prezident, zakladatel a přítel Dr. Pearse Lyons. Dr. Pearse Lyons, irský podnikatel, jehož vize pro zlepšení mezinárodního zemědělství vybudovala multimiliardový mezinárodní byznys,…